Znáte kolekci Lavera basis sensitiv?

Znáte kolekci Lavera basis sensitiv?

rodinná pohoda s laverou basis sensitiv

Lavera čistě přírodní kontrolovaná kosmetika, je snad nejznámější bio kosmetikou na našich pultech za posledních 20 let. Firma Laverana GmbH funguje velmi dobře a efektivně již od roku 1987 jako rodinný podnik. Firmě se tak daří, že v tyto dny zaměstnává více jak 100 zaměstnanců a patří mezi 4 nejznámější značky Bio kosmetiky na světě. Jak už to tak bývá, že se člověk ke svému podnikání dostane sám přes sebe a své vlastní potíže a zkušenosti, tak i sám zakladtel firmy Thomas Haase přes své onemocnění pokožky - neurodermitidu - sám vyvíjel všechny receptury tak, aby splňovaly nejpřísnější kritéria pro jeho citlivou pokožku. Lavera proto nyní nabízí tak široký sortiment přírodní kosmetiky v BIO kvalitě, která nemá obdoby. Najdete zde péči o obličej, tělo, vlasy, zuby, ochranu proti slunci, ale i dekorativní kosmetiku a to vše pro citlivou pleť.

Lavera basis sensitiv (mejznámější řada) je kompletní řada s přípravky pro každý den a prakticky pro každý typ pleti.
Od hlavy až po patu se můžete všichni doma těšit z těchto produktů.  Přípravky jsou velmi dobře snášeny a jejich jemná vůně vás bude obklopovat celý den.
Série Lavera basis sensitiv nabízí pravou prvotřídní přírodní certifikovanou bio kosmetiku pro všechny a za dostupnou cenu.  Můžete se spolehnout na více jak 15 leté zkušenosti při výrobě čistě přírodních produktů s osvědčenými recepturami.  Přípravky jsou zcela bez chemickým příměsí, barviv, vonných látek či konzervace.  V přípravcích jsou použity pouze čisté rostlinné oleje a rostlinné výtažky v biokvalitě.  Celá kolekce přípravků má neutrální Ph, všechny přípravky jsou testovány pouze na dobrovolných osobách, nikoli na zvířatech.